Múzeumpedagógia: tanulni élmény! | Göcseji Múzeum
Ovisok rajzolnak a múzeumpedagógiai foglalkozáson

Múzeumpedagógia: tanulni élmény!

A Göcseji Múzeumban évek óta nagy sikerrel zajlanak a különböző programokhoz, kiállításokhoz kötődő múzeumpedagógiai foglalkozások. Az intézménnyel kapcsolatban álló iskolák és óvodák azt is tudják, hogy a meghirdetett múzeumpedagógiai évnyitón és Információs napon érdemes részt venni a pedagógusoknak, hiszen a múzeum rendszeresen meglepetéssel szolgál a gyerekeknek. (Azoknak a tanároknak a diákjai, akik a tavaly szeptemberi évnyitón részt vettek, olyan foglalkozást kaptak ajándékba, ahol a nemrég előkerült 3000 éves bronzkincseket is kézbe vehették.)

Áprilisban újra Múzeumpedagógiai Információs Nap lesz a Göcseji Múzeumban, figyelje honlapunkat, vagy facebook-oldalunkat, és csatlakozzon programjainkhoz!

2015.
március