Segítséget kérünk: eredeti fotókat keres a Göcseji Múzeum! | Göcseji Múzeum

Segítséget kérünk: eredeti fotókat keres a Göcseji Múzeum!

Rejtélyes körülmények között előkerült, egykor a Ruhagyárban készült, azóta digitalizált és nyomtatásra került fotók eredetijét/negatívjait keresi a Göcseji Múzeum. Az intézmény történésze, Béres Katalin számára egy olyan múzeumlátogató juttatott el több tucat dokumentum-értékű – a gyár utolsó éveiben készült papírra nyomtatott színes fotót, aki korábban, a már bezárt gyár területén találta azokat.

A Göcseji Múzeum leendő kiállításai és archívuma számára a képek rendkívül értékesek, ezért keressük azok negatívját vagy eredeti változatát!

Kérjük, hogy bárki, aki információval tudja segíteni munkánkat vagy a keresést, jelentkezzen a Göcseji Múzeum 92 314-537-es számán, vagy a muzeum@zmmi.hu e-mailcímen. Köszönjük!

2016.
április