Vendégek Kaposvárról | Göcseji Múzeum

Vendégek Kaposvárról

Kaposvári múzeumpedagógusok  látogattak a Göcseji Múzeumba, hogy megismerkedjenek a helyi szakemberekkel, módszerekkel és foglalkozásokkal.  A jó hangulatú találkozó során Kaján Imre, a Göcseji Múzeum igazgatója köszöntötte a vendégeket, és bemutatta az intézményt, majd Kissné Kovács Ágnes és Molnárné Raposa Irén kalauzolta őket a múzeumban.  A kaposvári szakemberekkel való találkozás jól sikerült: a beszélgetések során nem csak a foglalkozások tematikája, a foglalkoztató terek kialakítása, a nyári táborok szervezése, az oktatási intézményi kapcsolathálók megtartása, a "Cselekvő közösségek" szervezése de a város igényeihez szabott programsorozatok is szóba kerültek. A kölcsönös tapasztalatcserén az intézmények kiadványai is gazdát cseréltek.

2016.
április