Cím

Pályázataink

A Zala Megyei Múzeumok Igazgatóságának pályázatai!

UNIÓS PÁLYÁZATOK:

• TÁMOP-3.2.11/10/1. „Barangolás a történelem korszakaiban” (Thúry György Múzeum, Száraz Csilla)
  • TIOP-1.2.2/09/1. „Múzeumped. foglalkoztató és virtuális pont kialakítása a Balatoni Múzeumban” (Balatoni Múzeum, Havasi Bálint)
  • TÁMOP-3.2.11/10/1. „Varázslatos ezer év" (Göcseji Múzeum, Kissné Kovács Ágnes)
  • TÁMOP-3.2.11/10/1. „Mesél a Balatoni Múzeum” (Balatoni Múzeum, Havasi Bálint)
  • TÁMOP-3.2.8/B-08-2009-0019. "Itt élek Zalában" (Göcseji Múzeum, Göcseji Falumúzeum, Molnárné Raposa Irén

Nyugat-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség:

• NYDOP-2.1.1/F-09-2010-0011. „Balaton rajongók múzeuma” (Balatoni Múzeum, Havasi Bálint)

NKA PÁLYÁZATOK:

Múzeumi Kollégium - Periodika pályázat:

• Zalai Múzeum 20. (Göcseji Múzeum, Béres Katalin - Megyeri Anna)

Múzeumi Kollégium: