Múzeumi működés novembertől | Göcseji Múzeum

Múzeumi működés novembertől

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma tájékoztatójában a következő állásfoglalást adta ki: a Kormány Magyarország egész területére veszélyhelyzetet hirdetett ki 2020. november 4-ével, majd néhány nappal később a 484/2020. (XI. 10.) számú Kormányrendelettel szabályozta a kulturális intézményekre vonatkozó védelmi intézkedéseit is.

Ennek értelmében az ország valamennyi múzeumában való tartózkodás tilos az olyan személyeknek, akik nem az adott intézmény foglalkoztatásában állnak. Tehát a Göcseji Múzeumba is kizárólag az intézmény munkatársai léphetnek be.
A múzeumi szolgáltatásokat (pl. tudományos kutatómunka, múzeumpedagógia, interjúk adása, stb.) kizárólag online módon lehet végezni.

Kérjük közönségünktől ennek szíves tudomásulvételét.

A már jól ismert elérhetőségeken (telefon, e-mail, Facebook) továbbra is állunk rendelkezésükre.

2020.
november