Programok betöltése

Rejtély a múzeumban – A Göcseji Múzeum nyári tábora 2024

2024.

július 8. 08:00 - július 12. 16:00

Kedves Sherlock-ok, Colombo-k, Poirot-k és Ms Marple-k!
Segítsetek! Rejtélyes eset történt a múzeumban!

„…. és ekkor hirtelen sötétségbe borult az egész múzeum. A kalapos nő felsikított. A jelenlévők a teremőr megnyugtató hangját hallották: „Mindenki őrizze meg a nyugalmát! Hozom a zseblámpámat! A vaksötétben nyikorgó lépteket, kulcsok zörgését, ajtó csapódását lehetett hallani. Hirtelen egy elsuhanó árnyat vettek észre….”

Mi történhetett a múzeumban? Vajon nyoma veszett valaminek?
Különös eset megoldására hívunk benneteket, titokzatos kalandokat szerető gyerekek!
Hiszen csak a ti segítségetekkel tudjuk megoldani a rejtélyt!
A nyomok keresése nem áll meg a múzeum falai között, hanem a belvárosban folytatódik, ahol téren és időn át jutunk napról napra közelebb a megoldáshoz és a végén még a rejtélyre is fény derül!

Gyere és légy részese te is az 5 napon át tartó kalandnak!

A táborra jelentkezni online a https://forms.gle/b6276RhLqsPugiNa9 linken lehetséges.

Válasszon többet múzeumi táboraink közül és kedvezményben részesül!
Két táborhely vásárlása esetén 10%, három táborhely vásárlása esetén 15%, 4 táborhely vásárlása esetén 20% a kedvezmény.

Kezdés:
július 8. 08:00