Programok betöltése

Szubjektív tárlatvezetés Nagy Réka pszichológussal

2024.

2023.07.07. 17:00 - 18:00

Nagy Réka tárlatvezetése a Repertoár kiállításban.

Május közepén nyílt meg a Göcseji Múzeumban Zoób Kati divattervező retrospektív kiállítása, a Repertoár – Az ellentétek harmóniája című tárlat. A múzeum közönsége nagyon kedveli, ha élményprogramokat szervezünk egy-egy kiállítás mellé, ezért a nyári hónapokban több ízben szubjektív tárlatvezetéseket tartanak ismert zalaegerszegiek, felkért előadóink.

Izgalommal várjuk ezeket az alkalmakat, hiszen minden bizonnyal érdekes lesz meghallgatni, hogy ugyanarról a kiállításról milyen szempontok szerint mesél az ékszertervező, a pszichológus, a költő, a dekoratőr, a könyvtárigazgató, a kulturális újságíró, vagy a ruha- és könnyűiparban jártas mérnökök.

Július 7-én a szubjektív tárlatvezetést Nagy Réka pszichológus tartja.

Várjuk Önöket sok szeretettel!

Dátum:
2023.07.07.
Időpont:
Programsorozat:
Program kategóriák:
,
Program címkék:

Göcseji Múzeum
Batthyány Lajos u. 2
8900 Zalaegerszeg
+ Google Térkép
Telefon:

Jegyek

The numbers below include tickets for this event already in your cart. Clicking "Get Tickets" will allow you to edit any existing attendee information as well as change ticket quantities.
Jegyek online értékesítése lezárult, vásárolni csak a helyszínen lehetséges korlátozott számban.