Programok betöltése

« Összes program

• Ez az program elmúlt.

Velencei koponyák – Memento Mori – Müller Imre képzőművész kiállításának megnyitója

2024.

április 25. 16:30 - 17:30

Ingyenes
Velencei koponyák kiállítás

A Zalaegerszegi Múzeumok Igazgatósága tisztelettel meghívja Önt és kedves családját Müller Imre képzőművész „VELENCEI KOPONYÁK – MEMENTO MORI” című időszaki kiállításának megnyitójára.

A vendégeket köszönti:

• Havasi Bálint, Zalaegerszegi Múzeumok Igazgatóságának főigazgatója
  • Müller Mónika Lechner, professzor

A kiállítást megnyitja:

• Szijjártó-Nagy Szilvia

Fontos technikai információk

Az esemény regisztrációhoz kötött. Kérjük segítse a szervezők munkáját és a megnyitón való részvételi szándékát az oldal alján található regisztrációs felületen előre jelezze.

A kiállításmegnyitó 16.30-kor a Mindszentyneum földszinti előadótermében kezdődik. Kérjük a megnyitó előtt 20 perccel érkezzenek meg az előadóterembe!

A „Velencei koponyák – Memento Mori” című időszaki kiállítás 17.30 órától a szomszédos Göcseji Múzeum első emeletén látogatható.

A kiállítás megtekintése

A kiállítótér 40 fő befogadására alkalmas, ezért vendégeinket szakaszosan tudjuk a kiállítótérbe beengedni. Az esetleges várakozásért megértésüket és türelmüket kérjük!

Dátum:
április 25.