Cím

A SEUSO-KINCS

November vége óta rengetegen érkeznek a Göcseji Múzeumba, napról napra nő azok a száma, akik a Magyar Nemzeti Múzeum A SEUSO-KINCS című vándorkiállítását szeretnék megtekinteni. Van, aki kifejezetten a páratlan leletegyüttest kívánja megnézni, van, aki egy kellemes belvárosi adventi sétát köti össze azzal, hogy betérjen a múzeumba és megtekintse a kincseket. Intézményünk Facebook oldalára is számos pozitív visszajelzés, kedves köszönetnyilvánító sor érkezik. Biztosak vagyunk abban, hogy sokunknak maradandó élményt jelent a kincsek látványa, gazdag motívumvilága, a gyerekek pedig gazdagodnak mindattól a tudástól, amiket a múzeumpedagógiai foglalkozásokon az ezüsttárgyakról és történetükről megtudnak.

A SEUSO-KINCS című vándorkiállítást december 17-ig tekintheti meg a közönség.

A kincsekről érdekes tudnivalókat, hasznos olvasmányokat és a kiállítással kapcsolatos látogatói információkat a Seuso-weboldalunkon olvashatnak: