Pályázati hírek

A zalaegerszegi Göcseji Múzeum 2012 novemberében elindított, iskolabarát fejlesztésére és oktatási-képzési szerepének infrastrukturális erősítésére irányuló projektje sikeresen befejeződött, melynek keretében a múzeumépület fejlesztése valósult meg.

A Göcseji Skanzen által, 2012 szeptemberében elindított múzeumpedagógiai fejlesztési projekt sikeresen befejeződött. A pályázat az Új Széchenyi Terv keretében európai uniós forrásból valósult meg.

Közel 28 millió forintot nyert pályázaton a Göcseji Múzeum, amely a következő másfél évben 1775 gyermek és fiatal számára szervez tartalmas programokat az összeg felhasználásával.

2012 novemberében indult el a Zala Megyei Múzeumok Igazgatóságának projektje, amely a Göcseji Múzeum, iskolabarát fejlesztésére és oktatási-képzési szerepének infrastrukturális erősítésére irányul. A pályázat az Új Széchenyi Terv keretében európai uniós forrásból valósul meg.

A Zala Megyei Múzeumok Igazgatóságának pályázatai!