2018. január 16.

2018. január 9-től látogatható a Németh János-gyűjtemény. Hétfőtől péntekig 9.00-17.00 óra között várjuk vendégeinket.

Nyitva tartás:

(01.01.-03.31.)

hétfő-péntek: 9-17 óra között

szombat-vasárnap: zárva

2018. január 10.

IX. Krosnói Nemzetközi Len Biennálé a Városi Hangverseny- és Kiállítóteremben január 13-ig várja a látogatókat.

2017. december 19.

Vasárnap este miután köszöntöttük a Magyar Nemzeti Múzeum A SEUSO-KINCS című vándorkiállítása zalaegerszegi állomásának húszezredik látogatóját, érdes hangra lett figyelmes a közönség. Ott állt a kiállítóteremben Seuso vagy csak a szemünk káprázott?

2017. december 18.

Vasárnap este hét óra előtt a Zrínyi gimnázium diákja, Tóth Gabriella és barátja léptek be a múzeumba, hogy megtekintsék a Seuso-kincseket.

2017. december 14.

A tizenötezredik látogató a zalaegerszegi Geiger Józsefné, aki a férjével és a sógornőjével érkezett csütörtök reggel a Magyar Nemzeti Múzeum A SEUSO-KINCS című vándorkiállítására.

2017. december 11.

A Magyar Nemzeti Múzeum A SEUSO-KINCS című vándorkiállításának zalaegerszegi tárlatára rengetegen kíváncsiak. A múlt hét kedden megnyílt tárlatot már több mint tízezren tekintették meg.

2017. december 08.

November vége óta rengetegen érkeznek a Göcseji Múzeumba, napról napra nő azok a száma, akik a Magyar Nemzeti Múzeum A SEUSO-KINCS című vándorkiállítását szeretnék megtekinteni.

2017. november 08.

Közgyűjteményi szakmai napokat tartottak a Deák Ferenc Megyei és Városi Könyvtárban. A két napos rendezvényen számos témában hallhattak érdekesebbnél érdekesebb előadásokat a múzeumi, levéltári és könyvtári munkatársak.

2017. október 30.

Festetics Mária udvarhölgy kalandos élete Erzsébet királyné udvarában - ezzel a címmel tartott nagy sikerű előadást Béres Katalin történész-főmuzeológus a Teleki Blanka Leánykollégiumban. A Teleki Napok keretében meghirdetett előadásra rengetegen voltak kíváncsiak.