Régi képek, képeslapok | Göcseji Múzeum
Pölöske

Régi képek, képeslapok

A Göcseji Múzeum munkatársai elindították a Facebook oldalon a Zala megye régi képeken és képeslapokon című csoportot. A közösséghez bárki csatlakozhat, aki érdeklődik Zala megye történelme iránt, aki szívesen nézeget régi képeket, akinek családi kötődése van Zalához, Zalaegerszeghez vagy bármely kisebb településhez.

A múzeum idén augusztustól kezdte meg az együttműködést a Forum Hungaricum Nonprofit Kft-vel, nekik köszönhetően egyre több Zala megyei fotó és képeslap válik online elérhetővé. Ha felkeltettük az érdeklődését, kattintson ide, ahol akár meg is oszthatja velünk saját képeit, emlékeit, családi történeteit. Mi pedig folyamatosan közreadjuk gyűjteményünk legérdekesebb darabjait.

Eddig közönségünkkel Keszthelyen, Lentiben, Nagykanizsán és Pölöskén jártunk virtuálisan, s örömmel veszünk minden hozzászólást, történet megosztását. Várjuk Önöket az online térben!

2020.
november