A Göcseji Múzeum téli nyitvatartása | Göcseji Múzeum

A Göcseji Múzeum téli nyitvatartása

Kedves vendégeink!
A Göcseji Múzeum a téli időszakban a következő menetrend szerint várja a közönséget:

2022. december 23-ig keddtől szombatig 9.00-17.00 óra között
2022. december 24.-2023. január 8.  zárva
2023. január 9. - március 31. hétfő-péntek 8.30-16.15 között két kiállítás látogatható:

• Az elhivatottság mozaikjai - Fekete György művészete
  • Protokoll és diplomácia

(A múzeum hétvégenként zárva tart.)

Az év első három hónapjában (2023. január, február, március) előzetes bejelentkezéssel, min. 10 fős csoporttal megtekinthető további három tárlat is látogatható:

Elődeink élete - várostörténeti kiállítás
A klasszikus szépség mestere - Kisfaludi Strobl Zsigmond emlékkiállítása
Az agyag életre álmodója - Németh János kerámiái

Ha szerda, akkor Göcseji Múzeum!
Az év első három hónapjának minden szerda délutánján a Göcseji Múzeum valamennyi kiállítása látogatható 13.00-16.00 óra között.

(nem kérünk előzetes jelentkezést és minimum csoportlétszám sincs)

2023. január 9. - március 31. között a Göcseji Múzeum kiállításai a Mindszentyneum Látogatóközpont (Zalaegerszeg Batthyány u. 4-6. )  keresztül közelíthetők meg.

Kérjük, kísérjék figyelemmel a múzeum weblapját, Facebook és Instagram felületeit, mert időközönként rendezvényekkel is várjuk Önöket a Göcseji Múzeumban! 2023. április 1-jétől a megszokott módon, már a nyári nyitva tartás szerint várjuk a közönséget.

2022.
december