A múzeumpedagógia varázslata | Göcseji Múzeum
A múzeumpedagógia varázslata

„A múzeumpedagógia varázslata, közösség és közönség formáló ereje” a Göcseji Múzeum múzeumpedagógiai programjai címmel kétnapos koordinátori műhely-gyakorlatra került sor, melynek első napján Zalaegerszeg, A Göcseji Múzeum volt a házigazda.

A délelőtti előadások keretein belül többek között Velkey Péter Humánigazgatási Osztály Zalaegerszeg MJV osztályvezetője köszöntötte vendégeinket és tartott előadást az ”átadás-átvétel tapasztalatairól”. Ezt követően szakmai előadások, oldott hangulatú beszélgetések, játékos feladatok sora szórakoztatta azt a több mint harminc megyei múzeumpedagógiai ko-ordinátort, akik az ország minden területéről érkeztek hozzánk.

Délután irány a Skanzen, ahol folytatódott a napi program és a jó hangulat, melynek visszaidézéséről csak a fényképek tudnak hiteles képet adni.

2013.
április