Bagodiak a múzeumban | Göcseji Múzeum

Bagodiak a múzeumban

A sajtó képviselőinek a jelenlétében együttműködési megállapodást kötött Sipos Ferenc Bagod község polgármestere és Dr. Kostyál László, a Göcseji Múzeum igazgatója.

Ezentúl a bagodi állandó lakcímmel rendelkezők díjmentesen léphetnek be a Göcseji Múzeumba, a bármely kiállítást megtekinthetik, legyen szó állandó vagy időszaki tárlatról. Alkalmanként tárlatvezetést is meghirdetnek a muzeológusok az Elődeink élete című várostörténeti kiállításban, erről előzetes értesítést kapnak a családok.

A lehetőséggel március közepétől egészen október 31-ig lehet élni. A belépőjegyet minden bagodi látogató ajándékba kapja a helyi önkormányzattól, ugyanis a falu téríti meg a költségeket. Bízunk abban, hogy más, kultúrát kedvelő település is csatlakozik ehhez a követendő kezdeményezéshez.

2023.
március