Megújult a weboldalunk! | Göcseji Múzeum

Megújult a weboldalunk!

Augusztus elsejével megújult a Göcseji Múzeum (www.gocsejimuzeum.hu) és a Göcseji Falumúzeum (www.gocsejiskanzen.hu) honlapja.

A megújult oldalakon ezentúl nem csak az állandó és időszaki kiállítások, aktuális információk érhetők el: már kereshetők a következő tanévre kínált múzeumpedagógiai foglalkozástípusok, tudósításokat olvashatnak a múzeumi rendezvényekről, illetve előzetesen azok pontos programjairól.

Pedagógusok figyelmébe ajánljuk, hogy már a weboldalon is jelentkezhetnek az iskolások részére meghirdetett foglalkozásokra, témanapokra és osztálykirándulásokra. A diákokra számítunk a „Ti küldtétek” rovat színesítéséhez. Új rovatainkban figyelemmel kísérhetik a múzeumi gyűjtemények tárgyainak gyarapodását, valamennyi programunkról visszakereshető képgalériák állnak rendelkezésre.

Megújult formában, áttekinthetőbb és képekben gazdagabb megjelenéssel hozzáférhető a "Zalai Művészek Kislexikona".

2014.
július