Őszi múzeumlátogatás | Göcseji Múzeum

Őszi múzeumlátogatás

A közelgő intézményfelújítás kezdetéig van még néhány hét, figyelmükbe ajánljuk az elkövetkezendő két hónapban még látható tárlatainkat.
Németh János Kossuth-díjas keramikusművész állandó tárlata minden héten keddtől szombatig 9.00-17.00 óra között tekinthető meg.

Lehetőség van a múzeum látványtárainak megtekintésére is. Szeretettel várunk minden érdeklődőt történeti, régész- és játéktárunkba. Ha kíváncsiak, mit rejtenek a múzeum ezen gyűjteményei, ha szívesen nézegetnének régi korok fényképeit, ha szívesen nosztalgiáznának, mivel is játszottak a gyerekek ötven évvel ezelőtt, látogassanak meg minket!

A zalaegerszegi börtönmúzeum a kommunizmus borzalmaira, a meghurcoltakra és az áldozatokra emlékezteti a látogatót. A Kommunizmus Áldozatainak Emlékhelye a Mártírok útja 5. szám alatt minden héten keddi napon óránként látogatható, 14.00, 15.00 és 16.00 órakor.

Várjuk Önöket sok szeretettel!

2018.
augusztus