Tudományos Esték VIII.: Nyugat-Magyarország háromszáz emberi generációval ezelőtt | Göcseji Múzeum

Rendezvény dátum:
2017. április 12., 17:00 - 18:00

Tavaly ősszel indított közös előadássorozatot a Göcseji Múzeum és a Zalaegerszegi Televízió. A múzeum Kisfaludi termében régészek, történészek, etnográfusok tartanak vetítéssel egybekötött, Zala megyéhez kapcsolódó tudományos igényű, ugyanakkor izgalmas és szórakoztató ismeretterjesztő előadásokat.

Legközelebb április 12-én (szerdán) 17.00 órakor Dr. Oross Krisztián régész tartja előadását, melynek címe: „Nyugat-Magyarország háromszáz emberi generációval ezelőtt. Az újkőkori élelemtermelés elterjedésének egyik kulcsfontosságú területe Európában.”