Rajzpályázat közönségdíj átadás | Göcseji Múzeum
Rajzpályázat közönségdíj átadás

„… hazánkat híven szerettük…” A szabadságharc ereklyéi című időszaki kiállításához kapcsolódó rajzpályázatra 104 pályamű érkezett 8 oktatási intézményből. A közönség-díjas az a pályamű lett, amelyik a legtöbb szavazatot kapta.

Március 23-ig lehetett a kiállító teremben elhelyezett művekre szavazni, a megváltott belépőjegyek hátoldalán megjelölve azt az alkotót, akinek a rajza, alkotása a legjobban tetszett látogatóinknak.

Tánczos Kristóf, a Csonkahegyháti Gárdonyi Géza és Szegi Suli Általános Iskola 7. osztályos tanulójának alkotása 40 szavazattal lett a közönségdíjas.

A közönségdíj egy 7 colos táblagép, melyet iskolájában, diáktársai körében adott át Kostyál László a Göcseji Múzeum igazgató-helyettese és Horváth Dezső a Start Up Kft. ügyvezetője, a közönségdíj felajánlója.

Tánczos Kristóf alkotása.

2013.