Tiéd a tér | Göcseji Múzeum

Tiéd a tér

Villámcsődület lepte meg a Dísz téren a munkájából hazafelé sietőket vagy éppen a környéken fagyizókat, kávézókat tegnap délután. A Csácsi Cseperedők, a Csácsi Csimoták és az Iglice Tánccsoport óriási sikert aratott a napsütéses nyárias időben, többen táncra perdültek a hangulatos dallamokat hallván, igazi örömtánc-hangulat költözött a főtérre. A talpalávalót ifj. Horváth Károly és tanítványai adták.

Ezzel a zenés-táncos bő fél órával kívántuk felhívni a figyelmet a Göcseji Múzeum és a Göcseji Falumúzeum következő programjaira. Május 19-én a Nálatok laknak-e állatok? című családi rendezvényre, május 26-án a régészet napi programra, június 23-án a Múzeumok Éjszakája rendezvényre invitáltuk a közönséget.